در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی ویژه = بازدید بیشتر از آگهی شما

نیازمندی های بازارچه 96

جشنواره خوشنویسی و شرکت در مسابقه خوشنویسی

یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸ ریپورتاژ آگهی

خوشنویسی در ایران یکی از هنر های مورد توجه مردم و هنرمندان می باشدجشنواره خوشنویسی رویدادی است که به هنرمندان کمک می کند که آثار خود را در معرض دید قرار داده و مهارت خود را بسنجند. با در نظر گرفتن این مورد. مجموعه یاس یاسین با برگزاری یک جایزه خوشنویسی و دعوت از خوشنویسان سراسر دنیا رویدادی بزرگ را برنامه ریزی نموده است.

اگر شما در این زمینه مهارت دارید می تواند با ارسال آثار هنری خود در سایت یاس یاسین به سادگی در این رویداد شرکت کنید و توانایی خود را محک بزنید و در صروتی که تخصص کافی را داشته باشید و اثر شما به عنوان اثر برگزیده انتخاب شود جایزه نقدی نفیسی به شما تعلق خواهد گرفت.

همچنین بعد از برزگرای جشنواره تمکامی آثار خوشنویسی ارسالی در یک گالری خوشنویسی به نمایش در خواهد آمد و می توانید ضمن اینکه خود از آثار دیگران دیدن می نمایید اثر خود را نیز در معرض دید عموم قرار داده تا همگان با هنر شما آشنا شوند.

در این جشنواره اساتید بزرگ خوشنویسی به عنوان هییت داوران اقدام به گزینش برترین اثر می نمایند و سخرانی هایی در این جشنواره توسط این اساتید برگزار می شود که می تواند برای پیشرفت کاری شما بسیار مناسب باشد.

دیده شدن هنر و اثر شما توسط برجسته ترین خوشنویسان ایران می تواند فرصتی بینظیر برای شما در جهت اثبات هنر و همچنین دریافت جایزه نقدی برای شما باشد تا ضمن شرکت در یک رویداد بین المللی بتوانید خود را محک زده و جایزه دریافت کنید

  ثبت آگهی رایگان


 سیستم وبلاگدهی آریا ,  سئوکار سئوکار حرفه ای , شرکت خدمات نظافتی در مشهد , خدمات نظافتی آریا / شرکت خدمات نظافتی , فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه اهورا ,  نیازمندی های حقوقی , خرید فالوور اینستاگرام , خرید ممبر تلگرام , قالیشویی , نیازمندی های قالیشویی , نیازمندی های خدمات نظافتی , نظافتی , وکیل دادگستری در مشهد