در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی ویژه = بازدید بیشتر از آگهی شما

نیازمندی های بازارچه 96

تاریخچه ثبت آگهی رایگان در اینترنت

شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ ریپورتاژ آگهی

تاریخچه ثبت آگهی رایگان در اینترنت

اینترنت همواره با رشد روزافزون خود، کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف یافته است. امروزه اینترنت بعنوان رسانه‌ای قدرتمند در اختیار صنعت تبلیغات قرار گرفته است. به طور کلی در هر فعالیت تبلیغی دو هدف عمده می‌تواند دنیال ‌شود؛ اول اینکه هر تبلیغی با هدف ایجاد ارتباط و رساندن پیامی انجام شود دوم اینکه هدف از انجام تبلیغ فروش محصول ‌باشد.

تبلیغات اینترنتی این روز ها یکی از محبوب ترین گستره ها برای جذب مشتری است که البته به شیوه های مختلف و در سبک های متفاوت انجام می شود، مثلا وقتی شما ویدیویی را در دنیای اینترنت پخش می کنید، ابتدای آن تبلیغات است و یا این که وارد وب سایت ها می شوید و تبلیغات بنری را به همین صورت مشاهده می فرمائید.

ثبت آگهی رایگان

یکی از شیوه های محبوب و البته انبوهی که استفاده از آن در دنیا دیده می شود ثبت آگهی رایگان می باشد، به این صورت که وب سایتی با اهداف خاص و گاه صرفا اهداف تبلیغاتی و کسب درآمد فضایی را به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه در اختیارتان قرار می دهد و می توانید از این فرصت استفاده کنید و هر تبلیغی را در آن ثبت کنید.

حداقل فایده ای که این کار خواهد داشت این است که تبلیغات شما در دنیای اینترنت ثبت و در جستجوی کاربران در موتور های جستجو دیده می شود.

روش های محبوب تبلیغات اینترنتی

این سبک یکی از مهم ترین ها در تبلیغات دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ است که در ایران نیز با ورود چند سایت به شکل حرفه ای دنبال شد، احتمالا شما هم با جستجوی نام یک کالا می توانید انواع دست دوم و صفر آن را در وب سایت های ثبت آگهی مشاهده نمائید.

به این واسطه روش های تبلیغاتی نیز روز به روز بیشتر از قبل می شود و در کنار این موضوع شما می توانید تبلیغات خود را با توضحیات کامل تری نسبت به هر مرجعی منتشر کنید.

نخست چند عکس از زمینه تبلیغاتی ثبت می کنید، پس از آن نیز توضیحات تکمیلی شما نوشته خواهد شد و این کار باید توسط شما انجام گردد، همیشه عنوان یک تبلیغ می تواند عامل جذب کننده آن باشد، در صورتی که نیاز به تعیین بازه قیمتی بوده می توانید رقم مورد نظر را وارد کنید.

در سال ۱۹۹۴ میلادی، تبلیغات عنوان دار وب توسط Hot Wired انجام شد، در ادامه این تبلیغات وارد وب سایت های صنعتی و تجاری شد، یعنی شما با داشتن یک دامین می توانید تبلیغات مورد نیاز خود را منتشر کنید و از آن کسب درآمد کنید.

ثبت آگهی رایگان

دیده شدن کالا و خدمات شما در اینترنت

پس از مدت ها در سال 2000 میلادی، وب سایت هایی با عنوان مرجع ثبت آگهی رایگان دیده شده و به صورت یک دایرکتوری و روت عمل می کردند، یعنی شما تبلیغات خود را تفاوتی ندارد که در چه تعداد است، روی این سایت ها ثبت می کردید.

احتمالا برای کالا و یا خدمات شما در سطح اینترنت مطابق جستجوی وب، مشتریانی جذب می شدند و به این تربیت کار شما در عرصه تبلیغات بسیار آسان بود.

البته که باید سایتی را انتخاب می کردید که در درجه اول بازدید خوبی را داشته و می توانست به عنوان یک پرتال پربازدید به این وضعیت برسد که خدمت و کالای شما در اسرع وقت دیده شده و در نهایت به کسب درآمد برسید.

در ایران نیزاین وب سایت ها به رشد خوبی رسیده اند، در واقع هیچ محدودیتی در قبال ثبت آگهی وجود ندارد، مگر خلاف قوانین کشور باشد. می توانید تبلیغات خود را با توضیحات اضافی در صفحه اصلی و اختصاصی آن منتشر کنید.

همین طور بیشتر این وبسایت ها امکانات پرمیوم نیز در اختیار شما قرار می دهند و این می تواند گزینه عالی باشد.

ثبت آگهی رایگان

تاریخچه ثبت آگهی رایگان در ایران

در ایران نیز وب سایت های زیادی در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند، اما آن طور که باید بازدید خوبی ندارند، از طرفی به دلیل تبلیغات پاپ آپ بیش از حد و مزاحم و همین طور تبلیغات بنری عظیم و صرفا راه اندازی بنا به جنبه های تجاری به ویژگی های یک سایت خوب برای ثبت آگهی رایگان نزدیک نیستند.

در واقع شما می توانید هر کدام از این وب سایت ها را امتحان کرده و بهترین را در این زمینه انتخاب کنید و قطعا قرارگیری در جستجو های گوگل نیز می تواند تعیین کننده وضعیت خوب و یا بد این وب سایت ها باشد.

همین طور شما می توانید از سرویس های رایگان برای ثبت انواع آگهی ها از جمله خریدو فروش املاک ، خدماتی، فرهنگی، هنری و زمینه های گوناگون و دسته های خاص استفاده کنید. هیچ محدودیتی در مقابل تبلیغات شما وجود نخواهد داشت.

 

https://gillas.ir/blog/learning-free-registration-on-gillas-requirements-and-free-advertising-system/

  ثبت آگهی رایگان


 سیستم وبلاگدهی آریا ,  سئوکار سئوکار حرفه ای , شرکت خدمات نظافتی در مشهد , خدمات نظافتی آریا / شرکت خدمات نظافتی , فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه اهورا ,  نیازمندی های حقوقی , خرید فالوور اینستاگرام , خرید ممبر تلگرام , قالیشویی , نیازمندی های قالیشویی , نیازمندی های خدمات نظافتی , نظافتی , وکیل دادگستری در مشهد