در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی ویژه = بازدید بیشتر از آگهی شما

نیازمندی های بازارچه 96

بهترین دستگاه حضور و غیاب

شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ریپورتاژ آگهی

دستگاه های حضور و غیاب یکی از تکنولوژی های پیشرفته و روز بوده که در شرکت ها کارخانجات، پایگاه های داده و به طور کل استارتاپ ها استفاده می شوند.

اساس کار به این صورت است که اگر شما کارفرما و یا صاحب یک شرکت هستید حتما کارکنان زیادی دارید که می خواهید از زمان حضور آن ها، خروج از شرکت، میزان اضافه کاری و همین طور غیبت مطلع شوید.

https://backority.ir/images/446621.jpg

در این وضعیت استفاده از دستگاه های حضور و غیاب یکی از متداول ترین روش ها است.

این دستگاه ها دارای دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری هستند که البته توسط شرکت های مختلف در بازار ایران عرضه می شوند، تفاوت های زیادی میان این دستگاه ها وجود دارد، برخی از آن ها برنامه نویسی ضعیف، سخت افزار نامناسب داشته و حتی از سنسور های بی کیفیت و همین طور اپراتور های پر از مشکل استفاده می کنند.

در این باره باید بگوییم که شما می توانید با کمی بررسی و تحقیق بهترین مدل را خریداری کنید. پیشنهاد ما این است که سابقه فعالیتی یک برند را ابتدا برای انتخاب او مورد تحلیل و بررسی قرار دهید تا به نتیجه بهتری برسید.

https://backority.ir/images/393802.jpg  

خرید دستگاه های حضور و غیاب هوشمند

امکان خرید این دستگاه ها با گارانتی اطمینان، خدمات پس از فروش و همین طور اصالت کالا وجود دارد. مدل های کپی و تقلبی که فعالیت درستی ندارند نیز در بازار ممکن است با قیمت ارزان تر به فروش برسند که البته پس از مدتی ایرادات زیادی در آن ها دیده می شود. (هم سخت افزاری و هم پشتیبانی نرم افزاری به مراتب ضعیف است.)

اساس شناسایی کاربران به این صورت است که یا از سنسور های تشخیص مانند عنبیه، اثر انگشت و چهره استفاده شده و یا این که در موارد ساده تر رمز یک بار مصرف و همین طور کارت نیاز خواهد بود.

امکان تعریف کارت برای هر شخص مطابق اطلاعات وارده وجود دارد و پس از این که توسط دستگاه از مرحله تشخیص هویت عبور کردید، در صورت نیاز اطلاعات نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

حتی برخی از کارفرمایان ترجیح می دهند تا محاسبات دقیقی بر میزان هدر رفت وقت برای هر فرد داشته باشند و قطعا این امکان توسط دستگاه های هوشمند حضور و غیاب به آسان ترین شکل ممکن انجام می گردد.

جلوگیری از صرف زمان می تواند یکی از ویژگی های مثبت استفاده از دستگاه های حضور و غیاب باشد، همین طور دیگر نیازی به هزینه های اضافه برای کاغذ و همین طور صرف مبالغ زیاد برای بایگانی وجود ندارد.

  https://backority.ir/images/592773.jpg

نرم افزار هوشمند حضور و غیاب

نرم افزار و سخت افزار هوشمند حضور و غیاب به شما این امکان را می دهند که هر کدام از داده های مربوط به کارکنان را طبقه بندی کرده و هر گاه که نیاز بود پرینت آن ها را نیز داشته باشید.

هر کدام از کارکنان می توانند توسط دستگاه های حضور و غیاب از وضعیت شغلی، درآمدی و کسری در صورت نیاز مطلع شده و اگر نیاز به بازبینی اطلاعات بود این کار توسط بخش نرم افزاری این دستگاه ها  به آسان ترین شکل ممکن انجام می گردد.

خطا های انسانی نیز همیشه یکی از عوامل ضایع شدن حق است، انسان ها با این که هوش بالایی دارند اما از ویژگی خستگی بهره می برند و در صورت تکرار مکرر یک فعالیت احتمالا در میانه کار با مشکل و خطا و حتی سهل انگاری روبرو می شوند.

این مورد در دستگاه ها و سیستم های اتوماسیون وجود ندارد و تمامی فعالیت ها به صورت کاملا بهینه ثبت و تردد هر کدام از کارکنان نیز مشخص می گردد.

پرداخت هر کدام از کارکنان نیز توسط این دستگاه ها با بالاترین دقت ممکن انجام می گردد.

مزیت استفاده از نرم افزار حضور و غیاب

نخستین ویژگی جلوگیری از تقلب است که در این دستگاه ها به صورت ویژه ای در نظر گرفته می شود، می دانیم که اثر انگشت برای هر شخصی منحصر به فرد است و امکان تغییر و یا جعل آن نیز وجود ندارد.

در مورد کارت ها نیز وضعیت مشابه است، اطلاعاتی باید به عنوان تاییدیه و ورودی توسط کاربر ثبت گردد که در این صورت قطعا بهره گیری از این نرم افزار و سخت افزار کار شما را به مراتب آسان تر می کند.

اطمینان بالا در تشخیص حضور هر کارمند در ساعت مقرر نیز در هر مرحله از بررسی وجود دارد، یکی از این زمان ها مربوط به ناهار و استراحت می باشد، بخشی از آن نیز در هنگام خروج از محل کار و در صورت سفارشی سازی توسط کارفرما مشخصه اضافه کاری و اضافه حقوق می باشد.

همان طور که می دانید اضافه کاری بر اساس ساعت حضور مشخص می شود و این ساعت خارج از زمان مشخص کار در شرکت است.

محاسبه میزان هدر رفت در این دستگاه ها به صورت هوشمندانه و با اتصال به شبکه شرکت ها انجام می گردد، بسیاری از کارمندان به طور مثال روزانه 20 دقیقه از وقت صبح و حضورشان در شرکت بی نتیجه و بی هدف است، این دستگاه ها می توانند زمان از دست رفته را به عنوان کسری حقوق در نظر بگیرند.

سیستم نظارت بر حضور پرسنل

حتی کارفرمایان می توانند خارج از محل کار و شرکت خود بر اساس فاکتور های مشخص زمان بندی حضور هر کسی در شرکت را بررسی کنید، این بررسی ها حتی قابل انتقال به سخت افزار و سیستم دیگر می باشد، برای کسانی که خارج از کشور و یا شهر هستند و می خواهند عبور و حضور کارکنان خود را زیر نظر داشته باشند، قطعا استفاده از دستگاه های حضور و غیاب هوشمند می تواند ایده آل ترین گزینه ممکن باشد.

برای برق زمان اضطراری نیز نیاز به ولتاژ بالا وجود ندارد و شما به راحتی می توانید از UPS ها استفاده کنید.

ضمن این که دستگاه های بررسی حضور پرسنل رضایت شغلی کارکنان را نیز افزایش می دهد و هیچ اعتراضی بابت دستمزد ها در اثر خطا های نیروی انسانی وجود نخواهد داشت. پس مزیت دیگر این سیستم ها کم ترین نرخ خطا در تبادل و بررسی و ثبت داده ها خواهد بود.

  https://backority.ir/images/401014.jpg

قیمت سخت افزار دستگاه حضور و غیاب

قیمت این دستگاه ها مطابق انتظاراتی که از آن ها دارید، تعداد کارت ها و اثر انگشت های تعریف شده، سرعت کار دستگاه ها و همین طور میزان حافظه و بسیاری موارد دیگر و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری به صورت تعریف شده کاملا متفاوت است.

اما برخی مدل ها از امکانات شبکه، چاپ، اتصال به خارج از شبکه داخلی و اتوماسیون و... نیز مجهز هستند که قطعا قیمت آن ها از مدل های معمولی به مراتب بالا تر است.

سود شرکت از حضور نیروی انسانی نیز به بالاترین حد خود می رسد. امکان برنامه ریزی دقیق و کنترل زمانی در این دستگاه ها یکی از مزیت های بزرگ آن ها است، نرم افزار این دستگاه ها به هیچ عنوان با مواردی چون Crash، هنگ و ... روبرو نخواهد شد و می توانند به صورت مدام و حتی تمام روز فعالیت های کاربران خود را ثبت و در نهایت مطابق خواسته شما در پایگاه داده بر اساس زمان بندی ذخیره کنند.

ریکاوری اطلاعات در این دستگاه ها وجود دارد و می توانید هر زمان را که می خواهید طبق گزینه های موجود در نرم افزار یکپارچه آن دریافت نمائید.

دستگاه های حضور و غیاب دارای گارانتی پشتیبانی و کنترل دوره ای هستند.

  ثبت آگهی رایگان


 سیستم وبلاگدهی آریا ,  سئوکار سئوکار حرفه ای , شرکت خدمات نظافتی در مشهد , خدمات نظافتی آریا / شرکت خدمات نظافتی , فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه اهورا ,  نیازمندی های حقوقی , خرید فالوور اینستاگرام , خرید ممبر تلگرام , قالیشویی , نیازمندی های قالیشویی , نیازمندی های خدمات نظافتی , نظافتی , وکیل دادگستری در مشهد