در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی ویژه = بازدید بیشتر از آگهی شما

نیازمندی های بازارچه 96

سیستم کنترل تردد

شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ ریپورتاژ آگهی

سیستم کنترل تردد

سیستم های کنترل تردد در موارد متفاوتی کاربرد دارند که می توانید از آن ها برای عبور و مرور استفاده کنید، به عنوان مثال اگر ترجیح می دهید که از روش های سنتی استفاده نکرده و تکنولوژی را به دلیل دقت بالا و بدون نیاز به نیروی کار جایگزین کنید قطعا سیستم های کنترل تردد هوشمند بهترین گزینه هستند.

https://backority.ir/images/152171.jpg

وظیفه های زیادی به دست سیستم های کنترل تردد است، مثلا اگر عبور و مرور بیش از حد انجام شود، مثلا سلب دسترسی به حرکت ها نیز به عهده این دستگاه ها است.

این دستگاه ها از حافظه استفاده می کنند، تک تک این موارد را به شما عزیزان توضیح می دهیم، مثلا شما از سیستم های کنترل تردد می توانید در شرکت ها و کارخانه های تولیدی استفاده کنید، کارگران ورود و خروج خواهند داشت.

این خروج باید در زمان مقرر انجام گردد، همین طور محاسبه میزان مرخصی و غیبت های هر کدام از پرسنل ها نیز به صورت جدا انجام شده و در دیتابیس ذخیره می شود، پایگاه داده می تواند تمامی اطلاعات را دوره ای ذخیره کرده و در صورت نیاز چاپ کند. تمامی این امکانات در سیستم های کنترل تردد وجود دارد.

 

سیستم های کنترل تردد پارکینگ

البته مطابق سفارشی سا زی های انجام شده روی ورودی های پارکینگ های عموما و حتی ساختمان های مسکونی و تجاری نیز استفاده می شود، این دستگاه می تواند کنترل عبور و مرور و حتی شناسایی تعداد دفعات تردد خودرو ها را در خود جای دهد و همان طور که گفته شده کلیه اطلاعات بر اساس ساعت، روز، ماه و سال درج می گردد.

https://backority.ir/images/949992.jpg

در ادامه روند طراحی این سیستم ها می توان از قفل های هوشمند و الکترونیکی برای جلوگیری از ورود اشخاص متفرقه و بدون در دست داشتن اطلاعات استفاده کرد. مثلا وقتی قرار بر ورود به شرکت تولیدی باشد، قطعا نیاز به کنترل شخص می باشد.

در این صورت توسط او اطلاعاتی به دستگاه داده خواهد شد و یا از کارت ها و کلید های الکترونیکی بهره گرفته می شود. پس شناسایی به مراتب دقیق تر انجام می شود و امکان کپی کارت ها در این صورت وجود ندارد.

کلیه تردد ها نیز به صورت لحظه ای ثبت و مانیتور می شود، حتی در صورت استفاده از درب های هوشمند نیازی به حضور شخص به صورت فیزیکی وجود ندارد.

قیمت این دستگاه ها مطابق استفاده ای که از آن ها می شود نیز کاملا متفاوت است.

دستگاه های حضور و غیاب هوشمند

استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده و آسان بوده و تمامی بخش های منو نیز فارسی است، در این صورت تمامی کارکنان بدون نیاز به اپراتور می توانند از آن ها استفاده کنند.

این دستگاه ها امکان ثبت اطلاعات برای هر شخص را خواهند داشت، یعنی شما می توانید توضیحات کامل و مشخصات یک کارگر و یا کارمند را ثبت نموده و پس از آن می توانید ساعت ورود و خروج او را سفارشی سازی کنید.

حتی در مورد مشخصه های کسری حقوق، اضافه کاری و... نیز چنین مواردی وجود خواهد داشت و امکان گسترش امکانات در این دستگاه ها نیز وجود دارد. در بیمارستان ها قطعا بررسی شیفت ها و موقعیت زمانی آن ها متفاوت تر است.

هیچ نگرانی در مورد چنین امکانی وجود نخواهد داشت. حتی سمت افراد در یک شرکت ممکن است به صورت چند گزینه ای باشد که به صورت کامل در این سیستم ها ثبت می گردد.

  https://backority.ir/images/42593.jpg

مزایای استفاده از دستگاه های بررسی تردد

سیستم بررسی تردد این دستگاه ها البته از مکانیزم های پیشرفته ای برای شناسایی استفاده می شود، این دستگاه ها می توانند از کارت ها، پسورد، کلید های سنسور اثر انگشت استفاده کرده و عملیات شناسایی را انجام دهند.

حتی می توان در این دستگاه ها تعداد زیادی کارت را تعریف کرد، البته که قیمت سیستم های کنترل تردد بر اساس امکانات و گسترش آن ها می تواند کاملا متفاوت باشد.

الگوریتم شناسایی آن ها نیز در اندک زمانی پاسخگو بوده و کم ترین زمان تاخیر را خواهد داشت، می توانید از سیستم های تردد در ساختمان های مسکونی، تجاری، مراکز نظامی، شرکت های دولتی و سازمانی، دفاتر، مراکز و پایگاه های داده و همین طور بانک ها استفاده کنید.

این دستگاه ها از امنیت بالایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان قابل نفوذ نیستند.

  ثبت آگهی رایگان


 سیستم وبلاگدهی آریا ,  سئوکار سئوکار حرفه ای , شرکت خدمات نظافتی در مشهد , خدمات نظافتی آریا / شرکت خدمات نظافتی , فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه اهورا ,  نیازمندی های حقوقی , خرید فالوور اینستاگرام , خرید ممبر تلگرام , قالیشویی , نیازمندی های قالیشویی , نیازمندی های خدمات نظافتی , نظافتی , وکیل دادگستری در مشهد