در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
آگهی ویژه = بازدید بیشتر از آگهی شما

نیازمندی های بازارچه 96

تعمیر لوازم خانگی در کارسان سرویس

یکشنبه ۶ مهر ۹۹ ریپورتاژ آگهی

تعمیر لوازم خانگی در کارسان سرویس

تمام ابزارها و لوازم خانگی در هنگام بروز مشکل نیاز به تعمیر و رسیدگی بیشتر دارند و اگر چنین نباشد طول عمر مفید دستگاه ها کاهش خواهد یافت.
افراد باید در صورت خرابی به کارشناسان فنی در این حوزه مراجعه نمایند تا در کوتاه ترین زمان، بهترین نتیجه را دریافت نمایند.
هنگام بروز مشکل باید در سریع ترین زمان به آن رسیدگی نمایید تا در آینده با مشکلات متعدد و جدی مواجه نشوید
افزایش و یا کاهش طول عمر لوازم خانگی به نحوه استفاده و مراقبت از آنها بستگی دارد.  برای مثال بدنه بیرونی دستگاه ها را نباید با آب تمیز نمایید. زیرا انجام این کار سبب می شود تا با مشکلات خطرآفرینی از جمله برق گرفتگی مواجه شوید پس این نکته بسیار حائز اهمیت است که هنگام استفاده از این وسایل باید کمال دقت را داشته باشید.
امروزه با توجه به قیمت سرسام آور خرید یا تعویض لوازم خانگی در مقایسه با تعمیر لوازم خانگی، افراد بسیاری مشتااق آن هستند که تا جای ممکن وسایل خود را تعمیر نمایند. و با این حجم از متقاضی می توان گفت که مشاغلی از جمله تعمیرکار لوازم خانگی و کولرگازی بسیار پولساز هستند که با توجه به پیچیده و حساس بودن این کار، امری تخصصی تلقی می شود. و با گسترش انواع مختلف لوازم برقی، افراد به دنبال مراکزی معتبر برای تعمیر لوازم خانگی هستند تا از طریق آن این امر میسر شود.
امروزه لوازم برقی  با توجه به کمبود زمان بصسیار مهم و ضروری هستند و استفاده از آنها موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود.و در مواقعی که این دستگاه ها دچار مشکل شود، پیامدهای بسیاری را در پی خواهد داشت.
کارسان سرویس توانسته با استفاده از متخصصین مجرب در حوزه تعمیر لوازم خانگی خود را ارتقا دهد.
 


جاروبرقی یکی از ضروری و کاربردی ترین ابزارهای مورد نیاز در تمام خانه ها است که هنگام خرابی می تواند بسیار مشکل آفرین باشد.
از مشکلات شایع این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- روشن نشدن دستگاه: برای این مشکل نمی توان جواب درست و قطعی داد زیرا عدم کارکرد و روشن نشدن دستگاه، دلایل مختلفی دارد.

- خرابی دکمه های روشن و خاموش: در تمام این دستگاه یک دکمه برای خاموش و یک دکمه برای روشن شدن طراحی شده است هنگامی که این دکمه ها دچار مشکل شوند، دستگاه روشن نمی شود در این صورت ابتدا باید با استفاده از یک اهم متر آن را بررسی نمایید. در صورت خاموش بودن کلید برق دستگاه، عقربه اهم متر بینهایت و در صورت روشن بودن اهم متر عدد یک را نشان می دهد. هنگامی که اهم متر اعدادی غیر از این دو را نشان داد، باید به دنبال راهی دیگر برای رفع این مشکل باشید.

- سر و صدای زیاد جاروبرقی: شاید این مشکل برایتان پیش آمده که هنگام استفاده از دستگاه متوجه صدای زیاد و غیرعادی آن شوید. در این مواقع می توان گفت که این مشکل از نقص فنی موتور نشات می گیرد.که در این صورت نباید به موتور فشار آورد و آن را طولانی مدت روشن نگه داشت. و باید قبل وقوع مشکلی بزرگ آن را رفع نمایید.

- داغ شدن ناگهانی دستگاه: معمولا داغ شدن جاروبرقی امری عادی طلقی می شود. ولی اگر این داغی بیش از حد باشد، آسیبی جدی را در پی خواهد  داشت. از جمله مواردی که می تواند آسیب جدی به دستگاه بزند روشن ماندن طولانی مدت دستگاه، تهویه نادرست، نقص فنی است. البته در نظر داشته باشید که جاروبرقی هایی که دارای ترموستات هستند تا حد بسیاری از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری می نمایند. در همین خصوص توصیه می شود که بیشتر از نیم ساعت دستگاه را روشن نگذارید و به آن استراحت دهید.

- کاهش قدرت مکش: یکی از مهم ترین عواملی که می تواند سبب کاهش مکش جاروبرقی شود، وجود نقص فنی در موتور دستگاه است. برای تشخیص این مشکل ابتدا باید از انسداد لوله ها، کثیف بودن فیلترها و پر بودن کیسه اطمینان حاصل نمایید.
 

- خاموش شدن ناگهانی:از متداول و اصلی ترین دلایل آن می توان به سوختن موتور اشاره کرد.

- کاهش قدرت جاروبرقی:دراولین اقدام باید از سالم فیوز مطمئن شوید. عواملی همچون خراب بودن زغال و بلبرینگ می تواند از دلایل کاهش قدرت دستگاه باشد. از دیگر نشانه های کاهش قدرت دستگاه می توان به کمبود قدرت جریان برق مصرفی بسیار بالاا و یا کم آن اشاره کرد.

- خرابی سیم جمع کن: در صورت بزور این مشکل شاخک های سیم جمع کن به حلقه های گردان متصل نمی شوند و در نهایت جریان برق به موتور منتقل نمی شود. و این امر می تواند یکی از عوامل روشن نشدن جاروبرقی باشد.
البته باید در نظر داشته باشید که خرابی جاروبرقی ها به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مطلب ما به شایع تریت آۀنها پرداخته ایم. و افراد در هنگام روبه رویی با این مشکلات باید از کارشناسان فنی در این زمینه کمک گیرند. تعمیر جاروبرقی نیز یکی تخصصی ترین حوزه های فعالیت تعمیرکارن است.
 

با پیشرفت تکنولوژی یکی از دستگاه هایی که بسیار مورد توجه عموم واقع شد، ماشین ظرفشویی بود که این وسیله در صرفه جویی در زمان بسیار موثر است و افراد می توانند در کوتاه ترین زمان بیشترین حجم از ظروف را بشویند. در طراحی و تولید این دستگاه ها از ابزار و تجهیزات به روز و خاصی استفاده شده است که کار مصرف کنندگان را آسان می نماید. امروزه انواع ماشین های ظرفشویی با هر نوع کیفیت و خدماتی روانه بازار شده است تا نیاز مصرف کنندگان را رفع نماید. این دستگاه ها انواع مختلفی دارد که از متداول ترین نوع آن می توان به ماشین ظرفشویی توکار، رومیزی و ایستاده اشاره کرد.
ماشین های ظرفشویی توکار: این مدل در داخل کابینت ها و یا محیط های اختصاصی نصب می شوند و قابل جابه جایی نیستند.
ماشین های ظرفشویی رومیزی: تنوع مدلی بسیار بالایی دارند و می توان به راحتی آنها را جابه جا کرد.
ماشین های ظرفشویی ایستاده: این مدل برای افراد پرجمعیت قابل استفاده است و حجم بالایی از ظروف را تمیز می نماید. و همانند ماشین لباسشویی دارای جایگاه خاص در داخل است.

باید اینگونه بیا ن کرد که تعمیر ظرفشویی کار بسیار حساس و زمانبری است و تعمیرکاران باید نهایت دقت را در این موضوع داشته باشند.

  ثبت آگهی رایگان


 سیستم وبلاگدهی آریا ,  سئوکار سئوکار حرفه ای , شرکت خدمات نظافتی در مشهد , خدمات نظافتی آریا / شرکت خدمات نظافتی , فروشگاه پوشاک زنانه و بچه گانه اهورا ,  نیازمندی های حقوقی , خرید فالوور اینستاگرام , خرید ممبر تلگرام , قالیشویی , نیازمندی های قالیشویی , نیازمندی های خدمات نظافتی , نظافتی , وکیل دادگستری در مشهد